18.05.2022

HABER ÖZETI

  • Esnafın talep ve sorunlarını dinleyen Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç, esnafla sıcak diyaloglar gerçekleştirdi.

  • Kaymakam Tunç, okul binasında yaptığı incelemenin akabinde İsmail Ebul – İz İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mahbiye Babayiğit eşliğinde sınıfları gezerek, öğrencilerle bir araya geldi.

  • Göreve başladığı günden itibaren ilçe halkı ile iç içe olan, Kaymakam Tunç, esnafı iş yerlerinde ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

  • Öğrencilerle hasbihal eden Kaymakam Tunç, öğrencilerin kendilerine hedef koymalarını, sene boyunca planlı programlı çalışmalarını, kendilerine, öğretmenlerine, arkadaşlarına ve ebeveynlerine karşı saygılı olmaları yönünde nasihatlerde bulundu.

20/01/22 11:44

Kaymakam Tunç, yarıyıl tatili öncesi öğrencilerle bir araya geldi

Şırnak'ın Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç, yarıyıl tatili öncesi İsmail Ebul – İz Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Kaymakam Tunç beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan İke ve Cizre Kuyumcular Derneği Başkanı İhsan Güneş...

Istanbulhaber ·

Kaymakam Tunç, Orhan Doğan Caddesindeki esnafla bir araya geldi

Şırnak'ın Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç, esnaf ziyaretlerine Orhan Doğan Caddesinde devam etti. Esnafın talep ve sorunlarını dinleyen Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç, esnafla sıcak diyaloglar gerçekleştirdi. Göreve başladığı günden...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin