21.06.2021

HABER ÖZETI

  • Ziyaretleri sırasında şehit ve gazi ailelerinin kıymetli birer emanet olduğunu ifade eden Kaymakam İlidi, Bayramda en çok ziyaret etmek istediğimiz ailelerin başında siz geliyorsunuz.

  • Burada askerlerin bayramını tebrik eden Kaymakam İlidi, bayramların birlik ve beraberliğin, sevgi ve saygının, kaynaşmanın en üst düzeyde olduğu müstesna günler olduğunu söyledi.

  • 26 yaşındaki engelli vatandaşa akülü sandalye hediye eden Kaymakam İlidi, son olarak Vefa Sosyal Destek Grubu'nu da ziyaret ederek, Ramazan ayı boyunca yaptıkları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür etti.

  • Şehitlerimize buradan tekrar Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

16/05/21 16:49

Kaymakam İlidi’den şehit ve gazi ailelerine ziyaret

Muş'un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet İlidi, şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti. Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet İlidi, beraberindeki İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Daştan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı...

Istanbulhaber ·

Kaymakam İlidi polis ve jandarma ile bayramlaştı

MUŞ (İHA) – Muş'un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet İlidi, polis ve askerlerin bayramını kutladı. İlk olarak Bulanık İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek polislerin bayramını kutlayan Kaymakam İlidi, daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığına geçti. Burada...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin