28.09.2021

HABER ÖZETI

  • Diyarbakır'ın Yenişehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, belediye tarafından açılan ve ilçeye kazandırılan Engelsiz Yaşam Merkezi ve İkinci Bahar Millet Kıraathanesi'ne bayram ziyaretinde bulundu.

  • Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Kaymakam Beşikci, eski bayramları yad ettiklerini belirterek, Engelli bireylerimiz sosyal çevrelerinin baskısı, aile desteğinin yetersizliği ve yaşadıkları ekonomik sıkıntılar nedeniyle maalesef toplumdan iyice uzaklaşıyorlar.

  • Kaymakam Beşikci, Onları sık sık ziyaret ederek ekonomik, sosyal ve psikolojik olarak destek vermeye, ihtiyaçlarını karşılamaya ve her daim devlet olarak onların yanlarında olduğumuzu hissettirmeye çalışıyoruz.

  • Bayram dolayısıyla da ziyaret ettiğimiz Engelsiz Yaşam Merkezi'mizdeki engelli vatandaşlarımızın bayramlarını en içten dileklerimle tekrar kutlarım diye konuştu.

23/07/21 14:56

Kaymakam Beşikci şehit aileleri ile bir araya geldi

Diyarbakır'ın Yenişehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, Kurban Bayram dolayısıyla ilçede ikamet eden şehit ailelerini ziyaret etti. Kaymakam Beşikci, Kurban Bayramında da şehit ailelerini yalnız bırakmadı. Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Kaymakam...

Istanbulhaber ·

Kaymakam Beşikci, Yenişehir’de bayram ziyaretine çıktı

Diyarbakır'ın Yenişehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, belediye tarafından açılan ve ilçeye kazandırılan Engelsiz Yaşam Merkezi ve İkinci Bahar Millet Kıraathanesi'ne bayram ziyaretinde bulundu. Kurban Bayramı münasebetiyle Yenişehir İlçe Belediyesi'ne...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin