08.12.2021

  • Erciyes A.Ş Kurumsal İletişim ve Sportif Faaliyetler departmanları tarafından 9 bölüm olarak hazırladığı antrenman serisinde birbirinden farklı egzersiz hareketleri bulunuyor.

  • Hem amatör kayakçıların hem de kulüp sporcularının faydalanabileceği programlarlar Erciyes Kayak Merkezi'nin kurumsal Youtube ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenli bir şekilde yayınlanıyor.

  • Sporseverler, her hafta farklı hareketlerden oluşan antrenman videoları ile evde tüm kas gruplarını çalıştıracak hareketleri uygulama imkânı elde ediyor.

  • Fizyoterapist ve spor hekimlerinin nezaretinde hazırlanan eğitimlerde özellikle kayak ve snowboard yaparken yoğun kullanılan kasları çalıştıran, sakatlık ve kas ağrılarını engelleyecek fiziksel egzersizlere ağırlık veriliyor.

22/10/21 13:52

Kayak tutkunları yeni sezona Erciyes ile hazırlanıyor

Kayseri Erciyes A.Ş. kar sporları meraklılarını yeni sezona hazırlamak için uygulamalı antrenman ve egzersiz eğitim programı hazırladı. Ülkemizin ilk profesyonel destinasyon yönetim şirketi olan Kayseri Erciyes A.Ş. saha hizmetleri ile sosyal, sportif ve turistik pazarlama...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin