15.05.2021

HABER ÖZETI

  • Silivri'de 4 gün önce mesai sonrasında aninden ortadan kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 112 ambulans personeli Adem Polat günlerdir aranıyordu.

  • İlk incelemesi olay yerinde yapılan Polat'ın cenazesi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Yenibosna'da bulunan Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

  • Ekipler burada yaptığı incelemede Adem Polat'ın cansız bedeni ile karşılaştı.

  • Burada basın mensuplarına bir açıklama yapan Polat'ın yakını Cemil Susuz, Uyuşturucudan ölmüş diyorlar, nasıl öldüğünü biz de bilmiyoruz şoktayız.

13/04/21 16:42

Kayıp 112 personeli arkadaşının evinde ölü bulundu

Silivri'de 4 gün önce aniden ortadan kaybolan ve bir arkadaşının evinde ölü olarak bulunan 112 ambulans personeli Adem Polat'ın cenazesi, Adli Tıp Kurumu'ndan alındı. Silivri'de 4 gün önce mesai sonrasında aninden ortadan kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan...

Istanbulhaber ·

Kayıp sağlık çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu

4 gün önce Silivri'den kayıp olarak bildirilen 112 acil servis sürücüsü Adem Polat, arkadaşının evinde ölü olarak bulundu. Polat'ın ölüm nedeninin otopsiden sonra belli olacağı öğrenilirken, arkadaşı N.Y. ise psikolojik sorunlar nedeniyle hastaneye kaldırıldı. 10 Nisan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin