17.08.2022

  • Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması Projesi çerçevesinde Ormancılık ve Tabiat Turizmi sahasında ihtisaslaşan Kastamonu Üniversitesi, çalışmalarını sürdürüyor.

  • Dave Meko, TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Başkanlığı (BİDEB) tarafından yürütülen 2221 Konuk veya Akademik İzinli (Sabbatical) Bilim İnsanı Destekleme Programı çerçevesinde desteklenecek.

  • Fatih Sivrikaya tarafından koordine edilen 25 Temmuz-6 Ağustos 2022 tarihleri arasında ormancılık alanında Kastamonu Üniversitesinde yapılacak olan uluslararası yaz okuluna TÜBİTAK tarafından destek verildi.

  • Yaz okuluna Romanya, İspanya, Tunus, Hindistan, Filipinler, İtalya, Pakistan, Gürcistan ve Türkiye'den olmak üzere toplam 15 kişi eğitim almak için katılacak.

24/06/22 11:52

Kastamonu Üniversitesi İhtisaslaşma Sahasındaki Uluslararası Çalışmasına, TÜBİTAK’tan destek

Kastamonu Üniversitesi'nin Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Sahasındaki uluslararası çalışmalarına TÜBİTAK destek verecek. Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması Projesi çerçevesinde Ormancılık ve Tabiat Turizmi sahasında ihtisaslaşan Kastamonu Üniversitesi,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin