16.05.2022

HABER ÖZETI

  • Kastamonu Mahalli İdareler Birliği (KASMİB) Avrupa Birliği (AB) Entegre Katı Atık Yönetimi Projesi kapsamında öğrencilere farkındalık oluşturmak amacıyla sıfır atık eğitim semineri düzenlendi.

  • Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi, 2021 yılında yapılan çalışmalar kapsamında 33 bin 860 ton atık toplanarak ekonomiye kazandırıldı.

  • Taşköprü Avukat Murat Ülgen Ortaokulu ve İhsangazi Ortaokulu'nda düzenlenen eğitimde Öğretim Üyesi Dr.

  • Selçuklu Belediyesi olarak yerel yönetimlerde Sıfır Atık Belgesi'ni alan ilk belediyeyiz ve bu başarımızı daha da taçlandırmak var gücümüzle çalışıyoruz.

20/01/22 14:59

KASMİB tarafından öğrencilere ‘sıfır atık’ eğitimi verildi

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde öğrencilere "sıfır atık" eğitimi verildi. Kastamonu Mahalli İdareler Birliği (KASMİB) Avrupa Birliği (AB) Entegre Katı Atık Yönetimi Projesi kapsamında öğrencilere farkındalık oluşturmak amacıyla sıfır atık eğitim semineri düzenlendi. Taşköprü...

Istanbulhaber ·

Selçuklu’da 33 bin ton atık ekonomiye kazandırıldı

Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi, 2021 yılında yapılan çalışmalar kapsamında 33 bin 860 ton atık toplanarak ekonomiye kazandırıldı. Selçuklu Belediyesi Sıfır Atık Müdürlüğü bünyesinde sürdürdüğü sıfır atık çalışmaları ile ilçeye değer katmaya devam ediyor. Selçuklu'da...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin