07.07.2022

  • Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne (KESOB) başkan olarak seçilen Selahaddin Pekoğlu, düzenlenen devir teslim töreni ile görevini Bayram Uysal'dan teslim aldı.

  • Pekoğlu, şehirlerin geleceği konusunda esnafın ekonomik, sosyal ve fiziki gelişiminin belirleyiciliği olduğunu belirterek, Ulusal kaynaklarla desteklenecek olan yerel kaynakları, daha etkin ve verimli şekilde kullanarak esnafımızın kalkınması adına çalışmalar planlıyoruz.

  • Bunun için öncelikli olarak sektörlerin durumları ve kaynaklarının tespiti yapılıp, tespite uygun uygulama modellerinin geliştirilmesi fikrini benimsiyoruz.

  • Planlı çalışmalarla geçirilecek sürecin esnafı olumsuz etkileyen unsurların ortadan kalkmasına ve esnaf olmanın daha cazip hale gelmesine imkan sağlayacağına inanıyoruz.

20/05/22 13:58

Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odasında Pekoğlu dönemi

Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne (KESOB) başkan olarak seçilen Selahaddin Pekoğlu, düzenlenen devir teslim töreni ile görevini Bayram Uysal'dan teslim aldı. Karaman Adliyesi'nden mazbatasını alan Pekoğlu, düzenlen devir-teslim töreninde önceki dönem başkan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin