22.05.2022

HABER ÖZETI

  • Geçtiğimiz günlerde olumsuz hava şartları nedeniyle Eskişehir'de boş kalan balık tezgahlarında, hafta sonunun gelmesiyle birlikte bolluk yaşandı.

  • Özellikle Karadeniz'de bir hafta önce etkili olan fırtına ve kötü hava koşulları sebebi ile balıkçıların denize açılamaması tezgahlara olumsuz olarak yansımıştı.

  • Balıkçı Hülya Kılıç, kar yağışı ile birlikte denizlerde ballık bolluğu yaşandığına dikkat çekerek, Beklediğimiz kar yağışı başladı.

  • Bu durum Eskişehir'deki tezgahları adeta boş bırakırken, diğer denizlerden gelen az miktarda balıklar ise fiyatların artmasına neden olmuştu.

23/01/22 10:21

Kar yağdı, balık tezgahları şenlendi

DÜZCE (İHA) – Düzce'de kar yağışının ardından denizlerde balık bolluğu yaşanırken, bu durum tezgahlara da yansıdı. Geçtiğimiz haftalarda başlayan kar yağışı denizlere de olumlu yönde yansıdı. Gürcistan'a kaçan hamsi, kar yağışı ile birlikte yeniden Karadeniz'e döndü. Hem...

Istanbulhaber ·

Geçtiğimiz günlerde boş kalan balık tezgahlarında bolluk başladı

Geçtiğimiz günlerde olumsuz hava şartları nedeniyle Eskişehir'de boş kalan balık tezgahlarında, hafta sonunun gelmesiyle birlikte bolluk yaşandı. Özellikle Karadeniz'de bir hafta önce etkili olan fırtına ve kötü hava koşulları sebebi ile balıkçıların denize açılamaması...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin