24.05.2022

HABER ÖZETI

  • Karabük'ün Safranbolu ilçesine son 60 yılın kar yağışı rekoru kırılırken, belediye personelleri aralıksız çalışmaları ile ana arterleri açık tutarak ulaşımın aksamamasını sağladı.

  • Esentepe Mahallesi sakinlerinden Barış Korkmaz, Yaklaşık 4 gün önce başlayan kar yağışı sebebiyle araçlarının üzerini anca temizleme fırsatı buluyoruz.

  • UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan ve tarihi evleriyle ünlü Safranbolu ilçesinin beyaz gelinliği giymesiyle kartpostallık görüntüler ortaya çıktı.

  • En iyi korunan 20 kent arasında bulunan, Osmanlı döneminden han, hamam, konak, çeşme, cami ve köprülerin beyaz örtüyle kaplandığı kent ziyaretçileri mest ediyor.

21/01/22 16:47

Kar altında kaybolan araçlarını 4 gün sonra çıkartabildiler

Karabük'te vatandaşlar 4 gündür etkili olan kar yağışı sonrası kar altında kalan araçlarını çıkartabildiler. Karabük'te 4 gün önce etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. 60 yıl sonra kar yağışı rekorunun yaşandığı Safranbolu ilçesinde kar kalınlığı merkezde 70,...

Istanbulhaber ·

Safranbolu ilçesine 60 yılın rekor kar yağışı gerçekleşti

Karabük'ün Safranbolu ilçesine son 60 yılın kar yağışı rekoru kırılırken, belediye personelleri aralıksız çalışmaları ile ana arterleri açık tutarak ulaşımın aksamamasını sağladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarılarının ardından Karabük'ün Safranbolu ilçesinde kar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin