27.06.2022

HABER ÖZETI

  • Geçtiğimiz yıllarda Enerji Danışmanım Projesiyle vatandaşları bilinçlendirmeye başlayan Uludağ Elektrik, enerji tasarruf ve verimliliğini farklı hedef kitlelere yaygınlaştırmak hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

  • Afyonkarahisar'da kamu binalarında enerji verimliliği daha aktif hale getirilmesi amacı ile başlatılan eğitim çalışması gerçekleştirilen sertifika töreni ile sona erdi.

  • Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi iş birliğiyle daha önce kadın muhtarlara tasarrufu anlatan şirket, bu sefer de kadın kooperatiflerine bilgi aktardı.

  • Etkinlikte, katılımcıların sorularına da yanıt verilirken, bilinçlendirici kitap ve broşürler de dağıtıldı.

27/05/22 17:04

Kamu binalarında enerji verimliliği eğitimi tamamlandı

Afyonkarahisar'da kamu binalarında enerji verimliliği daha aktif hale getirilmesi amacı ile başlatılan eğitim çalışması gerçekleştirilen sertifika töreni ile sona erdi. Afyonkarahisar Valiliği Konferans Salonunda beş gün süren eğitimin sertifika programına Vali Yardımcısı...

Istanbulhaber ·

Enerji timi, kadın kooperatiflerine tasarrufu anlattı

Uludağ Elektrik, Enerji Danışmanım Projesi çerçevesinde hanelerde ve küçük işletmelerde başlattığı enerji tasarrufu ve verimliliği bilinçlendirmesine Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri ve kadın kooperatifleriyle devam etti. Kadınlardan oluşan bir topluluğa enerji tasarrufu...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin