26.10.2021

HABER ÖZETI

  • Cevahiroğlu, İHA muhabirine yaptığı açıklamada şunları söyledi: Bu konferansımızın amacı Türkiye ile Kamboçya Krallığı arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilere katkı sağlamaktı.

  • Yeniden Asya Girişimi, iki ülke arasındaki ticaret ağı hedefinin yüksek ve sürekli artmaya devam ediyor oluşu ekonomik ve ticari ilişkilerin ne kadar başarılı ilerlediğini göstergesidir dedi.

  • Toplantının çok güzel olduğunu söyleyen Cevahiroğlu, Aynı çalışmayı 100 dünya devleti ile yapacağız.

  • İki ülke arasında yapılan bu toplantı önümüzdeki günlerde her iki ülke arasında ticarete ve yatırıma dönüşecektir.

16/09/21 16:14

Kamboçya-Türkiye arasında ticaret ağı hızla genişliyor

Türkiye-Kamboçya Ticaret ve İş forumu Konferansında konuşan Kamboçya Krallığı Ankara Büyükelçisi, "İki ülke arasındaki ticaret ağı hedefinin yüksek ve sürekli artmaya devam ediyor oluşu ekonomik ve ticari ilişkilerin ne kadar başarılı ilerlediğini göstergesidir" dedi. Sanayiciler...

Istanbulhaber ·

SANKON Başkanı Cevahiroğlu: “Türk şirketleri olarak Kamboçya Krallığı’nda inşaat, enerji, teknoloji ve sağlık gibi birçok alanda yatırımlar yapmaya hazırız”

Türkiye ve Kamboçya Krallığı'nın ekonomik ilişkilerine katkı sağlamak amacıyla Kamboçya Krallığı'nın Ankara Büyükelçiliği ve Sanayiciler İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) iş birliğinde Türkiye-Kamboçya İş Forumu düzenlendi. SANKON ve Kamboçya Krallığı'nın...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin