21.06.2021

HABER ÖZETI

  • Belediyeden yapılan açıklamaya göre, belediye ekiplerinin Ramazan Bayramı öncesi tatlı, şekerleme ve gıda üretimi ile satışı yapılan iş yerlerinde denetimlerini sıklaştırdı.

  • Ekipler ayrıca, denetimler kapsamında Ramazan Bayramı'nı ve tam kapanma nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasağını fırsat bilerek fiyat artışı yaşanmaması için hassasiyet gösteriyor.

  • Bundan dolayı vatandaşın sağlığını tehlikeye atacak, olumsuzlukları ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.ifadelerini kullandı.

  • Gerçekleştirilen denetimler sonucunda eksiklikleri bulunan iş yerlerine gerekli uyarılar yapılarak, işlem uygulanıyor.

11/05/21 15:32

Kahramankazan zabıtasında bayram denetimi

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, belediye ekiplerinin Ramazan Bayramı öncesi tatlı, şekerleme ve gıda üretimi ile satışı yapılan iş yerlerinde denetimlerini sıklaştırdı. Belediye Başkanı Serhat Oğuz, ekiplerin ramazan süresince denetimlerini aralıksız olarak sürdürdüğünü...

TRT Haber ·

Kahramankazan zabıtasında bayram teyakkuzu

Kahramankazan Belediyesi zabıta ve sağlık ekipleri, vatandaşların sağlıklı bir Ramazan Bayramı geçirebilmeleri için halk sağlığını tehlikeye düşürebilecek her türlü olumsuzluğa karşı denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Ekipler, tatlı, şekerleme ve gıda üretimi ile satışı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin