26.06.2022

HABER ÖZETI

  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından bir dizi etkinlik düzenlendi.

  • Gaziosmanpaşa Ortaokulu'ndan Fener Alayı yürüyüşüyle başlayan etkinlik grup İkilem konseriyle son buldu.

  • Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz ve belediye meclis üyelerinin, çalınan Ankara havalarıyla oynayan vatandaşlara eşlik etmesi renkli görüntülerin yaşanmasına neden oldu.

  • Seymen ekibinin gösterisi izleyenlerden büyük alkış aldı.Konserlere verilen ara sırasında Kahramankazan Belediyesi'nce belediye binasının en üst katında havai fişek gösterisi düzenlendi.

20/05/22 01:16

Kahramankazan’da 19 Mayıs Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı

Kahramankazan Belediyesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla "Gençlik Konserleri" düzenledi. Konserde ünlü sanatçılar Berkay ve Hüseyin Kağıt sahne aldı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kahramankazan'da büyük bir coşkuyla kutlandı....

Istanbulhaber ·

Gaziosmanpaşalılar 19 Mayıs coşkusunu İkilem konseriyle yaşadı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından bir dizi etkinlik düzenlendi. Fener Alayı yürüyüşüyle başlayan etkinlik grup İkilem konseriyle son buldu. Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin