18.01.2022

  • İlk olarak Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan'la belediye binasında bir araya gelen Müminoğlu ve Tozluyurt, çocukların kitaba ulaşması ve kadına verilen değer n edeniyle teşekkür etti.

  • Son derece güzel ve etkileyici bir gün geçirdiğine vurgu yapan Tozluyurt, Kadınlarla bir araya gelmemizin en güzel tarafı onların kendilerini anlatmalarına bir ortam sağlamak oldu.

  • Kadınlarla karşılaştıkları sorunlar ve durumlarla ilgili bilgi alışverişinde bulunan Tozluyurt, toplumsal olarak şiddetin önlenmesi için daha çocuk yaşta eğitimler yapılması gerektiğini söyledi.

  • Okuma alışkanlığı kazanan çocukların eğitimde yaşadığı avantajları anlatan çocuk kitapları yazarı Defne Ongun Müminoğlu da Mersinli olarak burada olmaktan son derece mutluyum.

03/12/21 15:32

Kadın ve çocuklara şiddete karşı farkındalık eğitimi

Çocuk kitapları yazarı Defne Ongun Müminoğlu ve eğitim danışmanı, yazar Banu Tozluyurt, Mezitli Belediyesinin desteğiyle Kocayer Ortaokulunda gerçekleştirilen kitap günü ve şiddetin önlenmesinde kadınların rolü ile ilgili ortak bir etkinliğe imza attı. İlk olarak Mezitli...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin