22.01.2022

  • Toplantının açılış konuşmasın yapan Kadın Meclisi Başkanı Özlem Saday, evinde, tarlasında, fabrikada üretime destek olan istihdam oluşturan Türk kadınının her alanda etkili olduğundan söz etti.

  • İnsan haklarının sağlanması yönündeki mücadelemizde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün devrim ve ilkelerinin ışığında eşit temsil hakkımızın peşindeyiz dedi.

  • Belediye çalışanları arasında çok sayıda kadın olduğuna dikkati çeken Bostan, Kent Konseyimizin alt birimlerinden birinden olan Kadın Meclisi'miz de hassasiyetle üstünde durduğumuz konulardan biri.

  • 5 Aralık Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verilişinin 87'nci yılı dolayısıyla buluşan kadınlar, kadınların yaşadıkları sorunlara yönelik çözüm önerilerini konuştu.

06/12/21 14:55

Kadın Meclisi, kadın sorunlarını konuştu

Konyaaltı Kent Konseyi Kadın Meclisi ve yerel seçimlerde Konyaaltı'nı temsil eden kadınlar, 5 Aralık Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verilişinin 87'nci yıl dönümünde bir araya geldi. Konyaaltı Kent Konseyi Kadın Meclisi Yönetim Kurulu ve son yerel seçimlerde Konyaaltı'nda...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin