19.05.2021

HABER ÖZETI

  • Hazırlanan iddianamede bilgi sahibi olarak konuşan Kadir Ş., Tanju Acar'ın, eşi öldürmeden önce Kadın cinayetlerinde en az ceza nasıl alınır diye internette arama yaptığını iddia etti.

  • Selvan Acar'nın annesi Cemile Kaya ise kızının ara sıra kendisini arayarak Tanju tarafından darp edildiğini söylediğini belirtti.

  • Tanju bana, eşinin boşanma konusunda çok kararlı olduğunu anlayınca eşini öldürmek için planlama yapmaya başladığını söyledi.

  • Eşinin kendini aldattığı süsünü verebilmek için sosyal medyadan hesaplar açıp başkasıymış gibi eşiyle yazıştı.

15/04/21 13:05

“Kadın cinayetlerinde en az ceza nasıl alınır” diye internette arama yapmış

Muğla'nın Fethiye ilçesinde eşini kendisini aldattığı iddiasıyla bıçaklayarak öldüren koca hakkında "eşi tasarlayarak kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Hazırlanan iddianamede bilgi sahibi olarak konuşan Kadir Ş., Tanju Acar'ın,...

Istanbulhaber ·

'Kadın cinayetlerinde en az ceza nasıl alınır' diye internette arama yapmış

Fethiye Pazaryeri Mahallesi'nde Selvan A.’yı 7 Aralık 2020’de bıçakla öldürdükten sonra kaçtığı Antalya’nın Kaş ilçesinde yakalanarak tutuklanan eşi Tanju Acar hakkında hazırlanan iddianame, Fethiye Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi. “Sosyal medyadan sahte hesaplar açıp...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin