20.05.2022

  • Kabaktepe: Algı operasyonları başarıya olan inancımızı sarsamayacak 2023 seçimleri için kadın kolları teşkilatının çalışmalarının çok önemli olduğuna değinen Kabaktepe, Önce 2023 seçimlerini yaşayacağız.

  • Kızılcahamam'da devam eden AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı Mahalle Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yarın düzenlenecek programın ardından sona erecek.

  • Kabaktepe: Yekvücut olarak çalışacağız ve başaracağız Kadın Kolları üyelerine birlik çağrısı yapan Kabaktepe İnsandır.

  • Ne yaparlarsa yapsınlar, nasıl bir manipülasyon oluştururlarsa oluştursunlar, nasıl bir algı yaparlarsa yapsınlar her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında sıra dağlar gibi dimdik durmaya devam edeceğiz.

15/01/22 15:05

Kabaktepe: "Hiçbir bahaneye sığınmadan, manipülasyona aldanmadan başarıya odaklanacağız"

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı Mahalle Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuştu. 2023 seçimlerine yönelik çalışmaların artarak devam etmesi gerektiğine vurgu yapan Kabaktepe, "2023'te inanıyoruz...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin