13.05.2021

HABER ÖZETI

  • Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından Ertuğrulgazi Mahallesi'nde kurulan pazar alanında Hayat Eve Sığar (HES) kodu denetimleri yaptı.

  • Ekipler ayrıca vatandaşlara Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan imsakiyelerini dağıtarak, Belediye Başkanı Semih Şahin'in iyi dilek temennilerini iletti.

  • Kırıkkale'de sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle uygulama noktalarında sürücü ve yolcuların HES kodu ile seyahat izin belgesi kontrol edildi.

10/04/21 12:41

Kırıkkale’de korona virüs denetimleri: Sürücü ve yolcuların "HES kodu" kontrol edildi

Kırıkkale'de sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle uygulama noktalarında sürücü ve yolcuların "HES kodu" ile "seyahat izin belgesi" kontrol edildi. Korona virüs risk değerlendirme haritasına göre "kırmızı" renk ile "çok yüksek" riskli iller kategorisinde yer alan Kırıkkale'de,...

Istanbulhaber ·

Pazar alanında HES kodu denetimi

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından Ertuğrulgazi Mahallesi'nde kurulan pazar alanında Hayat Eve Sığar (HES) kodu denetimleri yaptı. Vatandaşlar her alanda sağlıklı ve güvenli hizmet alabilmesi amacıyla birçok başlıkta denetimlerini sürdüren Zabıta...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin