01.07.2022

HABER ÖZETI

  • Mersin'in Bozyazı ilçesinde, orman yangınlarıyla daha etkin mücadele edilmesi için Kaymakam Muhsin Duran Kalkan başkanlığında Orman Yangınları İle Mücadele Komisyonu toplantısı düzenlendi.

  • Muhtemel orman yangınlarına karşı alınacak olan tedbirlerin önemine vurgu yapan Kaymakam Kalkan, Yangın öncesi, yangın anı ve sonrası planlamaları yapmak için bir araya geldik.

  • Bozyazı Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya tüm ilgili kamu kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

  • Bozyazı Orman İşletme Müdürü Kenan Çetin ise yangın öncesi alınan tedbirler, yangın esnasında müdahale ve sonrasındaki gelişmeleri anlatan slayt gösterimle sunum yaptı.

21/05/22 12:45

Kütahya’da orman yangınlarıyla mücadelede kurumlar arası işbirliği ve bilgilendirme toplantısı

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Yangın Yönetim Merkezinde orman yangınlarıyla mücadelede kurumlar arası işbirliği ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Vali Yardımcısı Mustafa Güney'in başkanlığında düzenlenen toplantı Orman Bölge Müdürü Birol Dündar, İl Afet ve Acil Durum...

Istanbulhaber ·

Bozyazı’da orman yangınlarıyla mücadele için komisyon toplandı

Mersin'in Bozyazı ilçesinde, orman yangınlarıyla daha etkin mücadele edilmesi için Kaymakam Muhsin Duran Kalkan başkanlığında "Orman Yangınları İle Mücadele Komisyonu" toplantısı düzenlendi. Bozyazı Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya tüm ilgili...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin