16.01.2022

HABER ÖZETI

  • Kütahya Valiliği Engelli Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonu üyelerine de teşekkür belgesi verilen programda engelli derneklerinin hazırladığı gösteriler büyük beğeni ve ilgiyle izlendi.

  • Bugünde Hezar Dinari Kültür Merkezimizin belgesini aldık.

  • Başkan Işık, geçen yıl belediye hizmet binasının erişilebilirlik belgesinin alındığını hatırlatarak, Kütahya'da belediye olarak ilk erişilebilirlik belgesini alan belediye, Kütahya Belediyesidir.

  • Herkes için erişilebilirlik anlayışıyla çalışmaların kesintisiz sürdürüldüğü şehrimizin Türkiye'nin ilk 10 ili arasında yer alması mutluluk verici.

03/12/21 21:13

Kütahya’da 20 kuruma daha Erişilebilir Belgesi verildi

Kütahya'da 2021 yılında 20 kuruma daha "Erişilebilirlik Belgesi" verildiğini kaydeden Vali Ali Çelik, Kütahya'nın 72 erişilebilirlik belgesiyle Türkiye'de 9. il olduğunu söyledi. Kütahya'da 2021 yılında 20 kuruma daha "Erişilebilirlik Belgesi" verildiğini kaydeden Vali...

Istanbulhaber ·

Hazer Dinari Kültür Merkezi’ne Erişilebilirlik Belgesi

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Dünya Engelliler Günü sebebiyle düzenlenen "Erişilebilirlik Belgeleri Takdim Töreni'ne katıldı. Dünya Engelliler Günü nedeniyle Hezar Dinari Kültür Merkezi'nde Kütahya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından program...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin