17.05.2021

  • Daha önce hiç kullanmayı bilmeyenlercep telefonlarıüzerinden mobil aplikasyon yoluyla yemek sipariş edip bankacılık işlemlerini yapar hale geldi.

  • Sinemaya gitmek yerine film – dizi servislerini kullanmaya, konser alanlarını doldurmak yerine internetten dijital konserler izlemeye başladı.

  • Eğer hala evdeki internet probleminizi çözemediyseniz veya daha iyi bir performans istiyorsanız, bugün bahsedeceğimizHonor Router 3'e artık geçebiliriz.

  • Elbette bu biraz mecburiyetten oldu ancak değişmeyecek ve daha fazla ihtiyaç duyulacak olan bir şey var ki hayatımızda o da kuşkusuz internet.

07/04/21 18:22

Küresel çapta esnek ve uzaktan çalışma dönemine geçilen bu dönemde evdeki internet performansı çok mühim hale gelmiş durumda. Peki, internet performansını artırmak için ne yapabilirsiniz?

Artık evde internet çok daha önemli bir hale geldi. Koronavirüs sebebiyle evlerimiz ofise ya da okula dönüşürken eğitim ve iş toplantılarının yanı sıra eş - dost buluşmaları, sohbetleri bile internet üzerinden kamera yoluyla yapılmaya başlandı. Daha önce hiç kullanmayı...

Chip ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin