28.05.2022

HABER ÖZETI

  • Kaymakam Maslak, Köyceğiz Mahallesi'nde sera alanları ve Toparlar Mahallesi'ndeki narenciye üretim alanlarında suların çekildiği alanları gezdi.

  • Yaşanan olayın ardından yetkililer, üreticilerin yaralarını sarmak amacıyla harekete geçerek yağıştan etkilenen alanlarda inceleme başlattı.

  • Özellikle ilçenin en değerli giysisi olan Köyceğiz Gölü, doğal güzellikleri ile fotoğraf sanatçılarına kapılarını açıyor.

  • Muğla Dalaman Karayolu üzerinde sağa ayrılan bir kavşağın yol gösterdiği Köyceğiz ise sanki hep biraz unutuluyor gibidir.

21/01/22 11:28

Köyceğiz’in doğa manzaraları kartpostallık görüntüler oluşturdu

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde fotoğraf sanatçısı Adnan Varol'un gözünden yansıyan doğa manzaraları kartpostallık görüntüler oluştururken, Köyceğiz'in birbirinden güzel doğası ise görenleri de kendisine hayran bıraktı. Türkiye'nin önemli turizm şehirlerinden olan Muğla'nın,...

Istanbulhaber ·

Köyceğiz’de çiftçilerin yaraları sarılıyor

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde aşırı yağışlardan zarar gören çiftçilerin yaralarının sarılma çalışmaları başladı Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde aşırı yağışlardan etkilenen çiftçilerin zararlarının karşılanması için zarar tespit çalışmaları gerçekleştirildi. Köyceğiz Gölü'nün...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin