29.06.2022

  • Geleceğin teknolojisini üretiyoruz Geleceğin teknolojisini bugünden oluşturmaya çalıştıklarını belirten Erkan, Elektrikli motorlar geleceğin teknolojisidir.

  • Elektrikli kurtarma aracı Kar Aslanı Eren Efe Erkan, iklim değişikliğiyle birlikte daha çok yaşanmaya başlayan doğal afetlerle mücadele için Kar Aslanı adını verdiklerini elektrikli bir ambulans geliştirdiklerini de dile getirdi.

  • Teknolojik olarak dışarı bağımlılığımızı azaltmak için kendi imkanlarımızla ve Türk mühendislerle yeni nesil yüksek verimli elektrik motorları tasarlayıp üretimini yapıyoruz.

  • Tek kişilik araba Ağustos'ta Eren Efe Erkan, İşini iyi yapan bu konuda kendini geliştirmiş donanımlı teknik ve mühendislik ekiplerini Joyce Teknoloji çatısında bir araya getirdik.

18/05/22 09:47

Joyce Teknoloji, Türkiye’den dünyaya elektrikli motor satacak

Tasarım, yazılım ve üretimde tamamı Türk mühendislerinden oluşan bir ekiple hizmet veren Joyce Teknoloji, yerli elektrikli motorlarını ve elektrikli kurtarma aracı "Kar Aslanı'nı, Çorlu'daki Doğada Yaşam Fuarı'nda gerçekleştirdiği lansmanla ziyaretçilerin beğenisine sundu. Elektrikli...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin