24.05.2022

HABER ÖZETI

  • İl genelinde etkili olan kar yağışı sonrası yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarının yardımına Hayvan Durum İzleme ve 19 ilçe jandarma komutanlığı ekipleri yetişti.

  • Hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesinin ardından vatandaşlar kadar sokak hayvanları da bu durumdan olumsuz etkilendi.

  • Lozan Caddesi, eski çöplük ve cezaevi bölgesinde belirlenen noktalara mama bırakan ekipler, örnek bir davranış sergiledi.

  • Edirne İl Emniyet Müdürlüğü, sosyal medya hesabından can dostlarımız bize emanet ifadesiyle yaptığı paylaşımda sokak hayvanlarının yanında olduklarını belirtti.

28/01/22 15:57

Jandarma ekipleri, sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor

Kastamonu'da İl Jandarma Komutanlığına bağlı HAYDİ timi ve 19 ilçedeki jandarma komutanlıkları tarafından, kış mevsimi sebebi ile yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları düzenli olarak besleniyor. Edinilen bilgiye göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı Hayvan Durum...

Istanbulhaber ·

HAYDİ ekipleri, sokaktaki canları unutmadı

Edirne'de etkili olan dondurucu soğukla birlikte yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için harekete geçen İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Hayvan Durum İzleme (HAYDİ) ekipleri, elleriyle besleme yaptı. İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Hayvan Durum İzleme ekipleri, soğuk...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin