03.07.2022

HABER ÖZETI

  • İzmir'in Konak ilçesinde bulunan Özel İzmir Saranel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, iddiaya göre arazi sahibi ile okul kurucusu arasındaki kira anlaşmazlığı nedeniyle boşaltıldı.

  • Okul personelinin ısrarlarına rağmen haciz işlemleri sürerken, bir anda kapı dışarı edilen öğrenciler şoka uğrayarak evlerine döndü.

  • ''SÜ ÖRÜYORUM'' Mehtercibaşıoğlu, Benim kızım burada 12'inci sınıf öğrencisi ve mezun olmalarına bir aydan kısa bir süre kaldı.

  • Henüz sınavlarının tamamlanmadığını ve okulların kapanmasına kısa süre kala yapılan bu işlemi doğru bulmadıklarını söyleyen öğrenciler ve velileri duruma tepki gösterdi.

18/05/22 12:50

İzmir'deki özel okula öğrenciler dersteyken haciz geldi

İzmir'in Konak ilçesinde bulunan Özel İzmir Saranel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, iddiaya göre arazi sahibi ile okul kurucusu arasındaki kira anlaşmazlığı nedeniyle boşaltıldı. Öğretmenler ve öğrenciler dersteyken okula gelen icra avukatları ve arsa sahibinin avukatları...

Istanbulhaber ·

Öğrenciler dersteyken özel okula haciz geldi

İzmir'de 84 öğrencisi bulunan özel okula gelen haciz nedeniyle öğretmenler ve öğrenciler binadan tahliye edildi. Öğrenciler dersteyken ve okulların tatil edilmesine 3 hafta kala okulun boşaltılmasına okul yönetimi, öğrenciler ve veliler tepki gösterdi. Konak ilçesinde bulunan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin