29.01.2022

HABER ÖZETI

  • Başkan Çetin Akın ve Genel Başkan Akşener'den ikili görüşme Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, esnaf ziyaretlerinin sonrasında Genel Başkan Meral Akşener'i Turgutlu Belediyesinde misafir etti.

  • Başkan Çetin Akın ve beraberindeki heyet ile birlikte Atatürk Bulvarı üzerindeki esnafı tek tek dolaşan Genel Başkan Meral Akşener, esnafın ve vatandaşların ekonomi başta olmak üzere yaşadıkları sorunları dinledi.

  • Yoğun ilgiyle karşılanan Akşener esnafların sorunlarını dinlerken bir vatandaşın Cumhurbaşkanlığına aday mısınız?sorusuna, Ben cumhurbaşkanı adayı değilim diye ilan ettim zaten şeklinde yanıt verdi.

  • Genel Başkan Akşener SMA Hastalığı konusunda Türkiye Büyük Millet Meclisinde de gerekli adımların atılması yönünde çalışmaların yapılacağını söyledi.

08/12/21 18:14

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Manisa’da esnaf ziyareti yaptı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Manisa programında esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Manisa programına Turgutlu ilçesinden başlayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Atatürk Bulvarında esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Yoğun ilgiyle karşılanan Akşener esnafların...

Istanbulhaber ·

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Başkan Akın’la görüştü

Millet İttifakı ortağı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ile birlikte Turgutlu'da esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi. Başkan Çetin Akın ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener esnaf ziyaretlerinin ardından ikili görüşmelerde bulundu. Türkiye'nin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin