11.05.2021

  • Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'nın(ITSO) öncülüğünde kentin tarım ile hayvancılık sorunlarının ele alındığı geniş katılımlı bir zirve gerçekleştirildi.

  • Tarımda önümüze bir hedef koyacağız Milletvekili Özel, Isparta'da tarım ve hayvancılığı konuşturmak istediğini belirterek, Ekonomimiz tarım ve hayvancılığa bağlı.

  • Isparta dışına çıkmadan Isparta'ya hizmet edemezsiniz Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, kentin verimli topraklara sahip olduğunu belirterek, Isparta'nın değerini ancak dışarıya çıktığınızda daha iyi anlıyorsunuz.

  • Tarımsal sanayi yatırımlarına izin verilmeli ITSO Başkanı Mustafa Tutar da tarımsal ekonominin gelişmesi, tarımsal sanayi yatırımlarının artması için Büyük Ova Kanunu'nda gevşetmeler yapılması gerektiğini söyledi.

13/04/21 10:48

ITSO’da tarım ve hayvancılık zirvesi

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'nın(ITSO) öncülüğünde kentin tarım ile hayvancılık sorunlarının ele alındığı geniş katılımlı bir zirve gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan ITSO Başkanı Mustafa Tutar, tarımsal ekonominin gelişmesi, tarımsal sanayi yatırımlarının artması için...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin