22.09.2021

HABER ÖZETI

  • İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu Temsilcisi Serhat Özeren TÜBİTAK'ta öğrencilerimizin aldığı başarılar bizleri gururlandırmaktadır.

  • Berke Çiçek ve Alper Çamlı Küresel İklim Değişikliği Antarktika'yı ne derece etkiliyor?sorusundan yola çıkarak hazırladıkları projelerinde Antarktika'daki değişen ozon konsantrasyonunun sebeplerinin araştırdılar.

  • Fen Lisesi öğrencilerimiz Zeynep Doğan ve Miray Yılmaz Kutup Asklepiosların Yükselişi sloganıyla başladıkları araştırmada Peto Paradoksunu Biyoinformatik analizler ile incelediler.

  • Fizik Öğretmeni Selami Eraslan danışmanlığında geliştirilen projede, UV ışığının değerlerindeki değişimin ozon konsantrasyonu üzerine etkisinin değerlendirilmesi amaçlandı.

14/07/21 10:21

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji öğrencilerine TÜBİTAK finalinde 2 ödül birden

TÜBİTAK Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması finali gerçekleşti. Dünya sorunlarına kayıtsız kalmayarak çözüm üreten öğrenciler birbirleriyle yarıştı. İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji öğrencileri, fiziki bilimler ve canlı bilimleri alanındaki projeleri ile ikincilik...

Istanbulhaber ·

Doğa Koleji öğrencileri TÜBİTAK'tan 2 ödül kazandı

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji öğrencileri, TÜBİTAK Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışması finalinde 2 ödül kazandı.

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin