13.08.2022

HABER ÖZETI

  • Beykoz Belediyesi'nin ev sahipliğinde bu yıl 2. kez gerçekleşecek Turkcell GranFondo İstanbul yarışında pedallar Türkiye Kızılay Derneği aracılığıyla savaşlarda mağdur olan çocuklara yardım için dönecek.

  • Yerli ve yabancı 2 bine yakın bisikletçi, Beykoz'da doğal güzelliklerle dolu bir Boğaziçi manzarası eşliğinde barış için pedallayacak.

  • Sporcular sahilden başladıkları yarışı, Anadolukavağı, Yoros Kalesi, Anadolufeneri, Kaynarca, Alibahadır, Paşamandıra, Öğümce, Cumhuriyetköy ve Polonezköy'ün yemyeşil doğasından geçerek yine Expo Alanı'nda tamamlayacak.

  • Türk bisikletine yeni bir heyecan katan yarış, 26 Haziran Pazar günü Beykoz'da yapılacak.

24/06/22 13:22

İstanbul, Turkcell GranFondo Yol Bisiklet Yarışı için hazır

Türk bisikletine yeni bir soluk getiren Turkcell GranFondo Serisi'nde ikinci sezon 26 Haziran Pazar günü, Beykoz Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleştirilecek yarışla başlıyor. Yerli ve yabancı 2 bine yakın bisikletçi, Beykoz'da doğal güzelliklerle dolu bir Boğaziçi manzarası...

Istanbulhaber ·

Beykoz’da bazı yollar Pazar günü kapalı olacak

Turkcell GranFondo İstanbul, 26 Haziran Pazar günü Beykoz'da yapılacak. Yurt içi ve dışından 2 bin sporcunun katılımı beklenen yarış dolayısıyla ilçedeki bazı cadde ve yollar trafiğe kapalı olacak. Beykoz Belediyesi'nin ev sahipliğinde bu yıl 2. kez gerçekleşecek Turkcell...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin