13.08.2022

HABER ÖZETI

  • Yerli ve yabancı yaklaşık 2 bin bisikletçinin katıldığı İstanbul Turkcell Granfondo Yol Bisiklet Yarışı'nın kazananları belli oldu.

  • Sporcular sahilden başladıkları yarışı Anadolu Kavağı, Yoros Kalesi, Anadolu Feneri, Kaynarca, Alibahadır, Paşamandıra, Öğümce, Cumhuriyetköy ve Polonezköy'den geçtikten sonra yine Expo Alanı'na gelerek tamamladı.

  • Sporcu arkadaşlara sağlıklı bir yarış diliyorum Yarışın startını veren Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İstanbul'un en güzel yerlerinden biri olan Beykoz'umuzda Turkcell GranFondo'nun ikincisini gerçekleştiriyoruz.

  • Beykoz'un tarihi doğası eşliğinde yarışan sporcular ve onları destekleyen vatandaşlar, aynı zamanda Türkiye Kızılay Derneği aracılığıyla savaşlarda mağdur olan çocuklar için oluşturulan fona da katkı sağlayarak destek oldu.

26/06/22 15:49

İstanbul Turkcell Granfondo Yol Bisiklet Yarışı

Yerli ve yabancı yaklaşık 2 bin bisikletçinin katıldığı İstanbul Turkcell Granfondo Yol Bisiklet Yarışı'nın kazananları belli oldu.

Son haberler ·

Beykoz’da binlerce sporcu Turkcell GranFondo yarışında ter döktü

Turkcell GranFondo serisinin ikinci sezon yarışları Beykoz'da gerçekleştirildi. Beykoz'un tarihi doğası eşliğinde yarışan sporcular kıyasıya mücadele etti. Dünyaca ünlü yol bisiklet yarışı serilerinden Turkcell GranFondo heyecanı, ikinci kez Beykoz'da verilen startla başladı....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin