08.08.2022

HABER ÖZETI

  • Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, İstanbul'da 3 ilçede tarife dışı bir uygulama olması, 5 liradan satılması tüm İstanbul'da ekmeğin 5 liradan satılacağı anlamını taşımamaktadır.dedi.

  • Hem esnafı hem tüketiciyi mağdur etmemek için çalıştıklarını söyleyen Balcı, Esnafımızın içinde bulunduğu zor durumu biliyoruz.

  • Ama Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla, haziran ayında da desteklemenin devam etmesiyle birlikte en makul fiyat şuanda gündemimizde 20 liranın üzerinde değildir.

  • Yani un fiyatı 530 TL, 600 TL bandında seyretmeseydi ekmeğin satılması için 5 TL de yeterli olmayabilirdi diye konuştu.

21/06/22 17:39

İstanbul'daki fırıncılar arasında fiyat tartışması

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, "İstanbul'da 3 ilçede tarife dışı bir uygulama olması, 5 liradan satılması tüm İstanbul'da ekmeğin 5 liradan satılacağı anlamını taşımamaktadır." dedi.

Son haberler ·

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Balcı'dan ekmek zammı açıklaması: 3 ilçede tarife dışı uygulama

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Balcı, Kocaeli Fırıncılar Odası'nda basın toplantısı düzenledi. İstanbul’daki ekmek fiyatlarından bahseden Balcı, 3 ilçesinde tarife dışına çıkılarak 5 TL'den satıldığını, tüm kentte böyle olduğu açıklamalarının ise gerçeği yansıtmadığını...

Istanbulhaber ·

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı: "Ülke genelinde ekmeğin kilogram fiyatı 20 liradan satılmaktadır"

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, ekmeğin kilogram fiyatının 20 lira olduğunu belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla, haziran ayında da desteklemenin devam etmesiyle birlikte en makul fiyat şu anda gündemimizde 20 liranın üzerinde değildir....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin