06.12.2021

HABER ÖZETI

  • üpheli kişilere yönelik Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolleri yapılan denetimlerde silah, bıçak, uyuşturucu madde taşıyan şüpheliler ve aranan şahıslar üzerinde duruldu.

  • ARAÇLAR DİDİK ARANDI Araçlar didik didik aranırken bagajda bulunan valiz ve çantalar da narkotik köpekleri yardımıyla kontrol edildi.

  • İstanbul'da helikopter destekli “Yeditepe Huzur” uygulaması ​İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş ekipleri tarafından il genelinde helikopter destekli ’Yeditepe Huzur’ uygulaması yapıldı.

  • Polis helikopteri denetime havadan destek verirken ekiplerin çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

07/10/21 00:46

İstanbul'da helikopter destekli 'Yeditepe Huzur' uygulaması

Beyoğlu ve Fatih ilçelerinin yanı sıra il genelinde bir çok noktada gerçekleştirilen uygulamaya narkotik suçlarla mücadele, mali suçlarla mücadele, terörle mücadele, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, özel harekat, çevik kuvvet, deniz liman şube ve trafik ekiplerinin...

Türkiye Gazetesi ·

İstanbul’da helikopter destekli ’Yeditepe Huzur’ uygulaması

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş ekipleri tarafından il genelinde helikopter destekli "Yeditepe Huzur" uygulaması gerçekleştirildi. Beyoğlu ve Fatih ilçelerinin yanı sıra il genelinde bir çok noktada gerçekleştirilen uygulamaya narkotik suçlarla mücadele, mali...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin