26.10.2021

  • Tarımsal büyümeyi yüzde 5,9'a çıkarttık Etkinlikte konuşma yapan Tarın ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece, Dünyada meyve üretiminde beşinci sıradayız.

  • Ben bu etkinlik bittikten sonra İstanbul'a döneceğim İstanbul'daki arkadaşlara Çatalca'da çeltik ile ilgili hasat yaptık dersem kimsenin burada çeltik yetiştiriciliği ile ilgili bir fikrinin olduğunu sanmıyorum.

  • Bunlar hep siz çiftçilerimizin emeklerinin sonuçları, bunlar çok bilinmiyor söylenmiyor, bu nedenle ben konuşmalarımın başımda bu genel rakamlardan bahsetmek istiyorum.

  • İstanbul dışında Avrupa'ya gitmesi son derece avantajlı maliyetler göz önüne aldığımızda, dolayısı ile birlikte yapacağımız çok işimiz var, bugün burada haşatımızı gerçekleştireceğiz.

18/09/21 20:20

İstanbul’da damlama sulama yöntemiyle ilk çeltik hasadı yapıldı

Tarım ve Orman Bakanlığının başlattığı damlama sulama yöntemi ile çeltik sahaları oluşturma projesi kapsamında İstanbul'da ilk hasat gerçekleştirildi. Tarım ve Orman Bakanlığının başlattığı damlama sulama yöntemi ile çeltik sahaları oluşturma projesi kapsamında İstanbul'da...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin