17.05.2022

  • İstanbul'da yaşanan kar fırtınası sonrası Tekirdağ Valiliği koordinesinde harekete geçen jandarma ve polis ekipleri adeta İstanbul sınırına bariyer kurarak, vatandaşların yollarda mahsur kalmaması için geçişlere izin vermedi.

  • Allah devletimize zeval vermesin Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü yurtlarında misafir edilen vatandaşlardan Serkan Aydın, Maalesef hava şartları sonuçta bu doğa olayı.

  • Kırklareli Valiliğince de yapılan açıklamada, Yola devam edemeyen ve barınma ihtiyacı talebinde bulunan ailelerimiz Gençlik ve Spor Bakanlığımıza bağlı KYK yurtlarında misafir ediliyorlar denildi.

  • Hava muhalefeti nedeniyle yollarda sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızın 112 Acil Çağrı Merkezini araması halinde yardım ekiplerimiz derhal yönlendirilecektir denildi.

25/01/22 13:21

İstanbul’a kar nedeniyle gidemeyen 200 kişi Trakya’da yurtlara yerleştirildi

İstanbul'daki kar esareti nedeniyle yoldan çevrilen 200 vatandaş Tekirdağ ve Kırklareli'deki yurtlarda misafir ediliyor. Konuyla ilgili konuşan vatandaşlar, "Allah devletimize zeval vermesin. Bizi açıkta koymadı. Gerekli ilgiyi gösteriyorlar. Burada çayımız, çorbamız bütün...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin