23.05.2022

HABER ÖZETI

  • Kuvvetli ve yoğun karın 20 Ocak Perşembe akşam saatlerinde etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor.

  • Sabah saatlerinden itibaren şehir merkezi dışında kalan yüksek kesimlerde: Çatalca, Arnavutköy, Sarıyer, Beykoz, Şile, Aydos gibi bölgelerde karla karışık yağmur yağışları yaşanacak.

  • Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı uyarısı Meteoroloji, Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan 5 ili, kuvvetli kar yağışı konusunda uyardı.

  • İBB AKOM’un paylaştığı verilere göre, İstanbul’da bugünden itibaren kuzeyden gelen rüzgar kuvvetlenerek, saate 40-65 km hızında esecek.

18/01/22 14:06

Doğu Karadeniz için yoğun kar uyarısı

ANKARA (AA) - Genel Müdürlükten yapılan yazılı açıklamaya göre, bugün akşamdan itibaren Doğu Karadeniz'de görülecek kar yağışının, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin'in kıyı kesimlerinde kuvvetli, iç ve yüksek kesimlerinde yer yer yoğun (20 santimetre üzeri) olması bekleniyor....

Haber Zamani ·

Doğu Karadeniz için yoğun kar uyarısı

Haber Zamani

İstanbul'a kar geri dönüyor! 26 kent alarmda

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Trakya kesimi ile Çanakkale çevreleri dışında kalan tüm yurdun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kıyı Ege ile Akdeniz kıyılarında yağmur, diğer yerlerde karla...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin