16.05.2021

HABER ÖZETI

  • Covid-19 salgını nedeni ile ağır darbe yiyen turizm sektörü, 1 yılın ardından İsrail'de yeniden açılmaya hazırlanıyor.

  • Bakanlıklar, “Antikor testi ihtiyacını iptal etmek için çeşitli ülkelerle aşı sertifikası üzerinde fikir birliği için görüşmeler devam edecek dedi.

  • Bakanlıklar, taslağın ilk aşamasında sınırlı sayıda turist grubunun ülkeye gelmeye başlayabileceğini ve ikinci aşamada ise bireysel yolcuların İsrail'e girmesine izin verileceğini belirtti.

  • 5 milyondan fazla kişi aşılandı İsrail, geçtiğimiz sene Mart ayında Covid-19 ile mücadele kapsamında sınırlarını kapatma kararı almıştı.

14/04/21 02:13

İsrail 23 Mayıs’tan itibaren aşılanmış turistleri kabul etmeye başlayacak

Covid-19 salgını nedeni ile ağır darbe yiyen turizm sektörü, 1 yılın ardından İsrail’de yeniden açılmaya hazırlanıyor. İsrail Turizm Bakanlığı ve İsrail Sağlık Bakanlığı tarafından turizm sektörünün yeniden açılmasına ilişkin hazırlanan taslağa göre, İsrail’in 23 Mayıs’tan...

Türkiye Gazetesi ·

İsrail 23 Mayıs’tan itibaren aşılanmış turistleri kabul etmeye başlayacak

İsrail Turizm Bakanlığı ve İsrail Sağlık Bakanlığı tarafından turizm sektörünün yeniden açılmasına ilişkin hazırlanan taslağa göre, İsrail'in 23 Mayıs'tan itibaren Covid-19'a karşı aşılanmış turistleri kabul etmeye başlaması planlanıyor. Covid-19 salgını nedeni ile ağır...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin