07.12.2021

  • Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, çalışmaları devam eden Mehmet Tönge Mahallesi Alt Geçidi inşaatında incelemelerde bulundu, firma yetkililerinden bilgiler aldı.

  • Başdeğirmen, Işıkkent, Batıkent, Binbirevler, Hızırbey, Dere, Yenice gibi mahallelere gideceklerin bu yolu kullanabileceğini kaydederek, Bu şehir içerisindeki trafiği rahatlatacak önemli hattımızdan birisi olacak.

  • Alt geçit çalışması esnasında altyapıda da deplase edilmesi gereken işlerin çıktığını dile getiren Başkan Başdeğirmen, Bölgede yapılanma olmamasına karşın altyapı hatları çıkıyor dedi.

  • Geçidin üniversite bölümündeki hafriyat alımlarının bitirildiği alanda perde beton dökümleri sürerken, diğer tarafında da hafriyat alımları devam ediyor.

18/10/21 22:17

Isparta’da şehir trafiğini rahatlatacak önemli çalışma

Isparta'nın 50 yıllık geleceği düşünülerek planlanan 300 metre uzunluğunda, 30 metre kapalı genişlikte, gidiş-geliş 4 şeritli olarak projelendirilen Mehmet Tönge Alt Geçidinde çalışmalar sürüyor. Geçidin üniversite bölümündeki hafriyat alımlarının bitirildiği alanda perde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin