28.05.2022

HABER ÖZETI

  • Etkinlikler, Johnson'ın eski İletişim Direktörü James Slack ile bir kişisel fotoğrafçısının görevlerinden ayrılması nedeniyle yapıldı.

  • Elizabeth'in eşi Prens Philip'in cenaze töreninden 1 gün önce Başbakanlık'ta 2 ayrı parti verildiği ortaya çıktı.

  • Johnson'ın o gece Başbakanlıkta değil, Londra'nın dışındaki Checkers'ta bulunan Başbakanlık konutunda olduğu öğrenildi.

  • İngiltere'de o tarihte yürürlükte olan Kovid-19 kısıtlamaları sosyalleşmeyi dışarıda 6 kişilik gruplarla sınırlarken, kapalı mekanlarda ise 2 metrelik sosyal mesafe kuralının uygulanması isteniyordu.

14/01/22 20:53

İngiltere'de 'Başbakanlıkta yeni parti' iddiaları Johnson üzerindeki baskıyı artırdı

LONDRA (AA) - Telegraph gazetesinin haberine göre, 16 Nisan 2021 akşamı Başbakanlık'ta 2 ayrı parti verildi. Etkinlikler, Johnson'ın eski İletişim Direktörü James Slack ile bir kişisel fotoğrafçısının görevlerinden ayrılması nedeniyle yapıldı. Bu veda partilerinden birine...

Haber Zamani ·

İngiltere'de 'Başbakanlıkta yeni parti' iddiaları Johnson üzerindeki baskıyı artırdı

Haber Zamani

İngiltere’de Başbakanlıkta yeni parti skandalı

İngiltere'de korona virüs kısıtlamalarının uygulandığı dönemde, Kraliçe II. Elizabeth'in eşi Prens Philip'in cenaze töreninden 1 gün önce Başbakanlık'ta 2 ayrı parti verildiği ortaya çıktı. Skandalın ardından Başbakanlık Ofisi, Kraliyet Ailesinden özür diledi. İngiltere'de...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin