05.08.2021

  • İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Covid-19 kısıtlamalarının gevşetilmesi konusunda temkinli olunmasını gerektiğini ifade ederek 21 Haziran'da kısıtlamaların tamamen sona ermesine yönelik planların değişebileceğini sinyalini verdi.

  • Johnson ayrıca, ilk olarak Hindistan'da ortaya çıkan Covid-19 mutasyonuna bağlı vakaların ve hastanelerdeki insan sayısının arttığını söyleyerek bu durumdan ciddi bir endişe duyduğunu dile getirdi.

  • Johnson, Mayıs sonunda kısıtlamaların kaldırılmasına yönelik 3. adımın gerçekleştirilmesinden bu yana normalleşme süreciyle ilgili daha az iyimser olduğunu vurguladı.

  • Başbakan Johnson bu nedenle geri döndürülemez olarak nitelendirdiği yol haritasının 4. aşamasının ertelenebileceğine işaret etti.

12/06/21 17:46

İngiltere Başbakanı Johnson 21 Haziran’daki normalleşme sürecini erteleyebilir

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Covid-19 kısıtlamalarının gevşetilmesi konusunda "temkinli" olunmasını gerektiğini ifade ederek 21 Haziran'da kısıtlamaların tamamen sona ermesine yönelik planların değişebileceğini sinyalini verdi. İngiltere'nin güneybatı kıyısındaki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin