03.07.2022

HABER ÖZETI

  • 11 takımın katılımıyla 2 grup halinde başlayan turnuvanın finalinde İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Karma ile İnegöl Belediyesi takımları karşı karşıya geldi.

  • Birçok kültür etkinliğinin ve sergilerin merkezi konumuna gelen İnegöl Kent Müzesi, bugüne kadar birbirinden kıymetli 149 sergiye ev sahipliği yaptı.

  • Sergi açılışı öncesi bir dizi ziyaret için İnegöl'e gelen Mitroviça Belediye Başkanı Bedri Hamza kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

  • Kız isttemeden nişana, gelin hamamından kınaya, çeyizden paça gününe ve damat tıraşına kadar her bir detayın yer aldığı serginin açılışına yoğun katılım oldu.

18/05/22 17:06

İnegöl’de Düğün Kültürü Sergisi açıldı

İnegöl Belediyesi, 18 Mayıs Dünya Müzeler Günü çerçevesinde İnegöl Kent Müzesi organizasyonuyla "İnegöl'de Düğün Kültürü" isimli sergi hazırladı. Eski düğünleri hatırlatan serginin açılışına katılanlar, maziye yolculuk yaptı. Birçok kültür etkinliğinin ve sergilerin merkezi...

Istanbulhaber ·

Filede kıyasıya mücadele

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde düzenlenen İnegöl İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve İnegöl Belediyesi kurumlar arası voleybol turnuvasında İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 1'inci, İnegöl Belediyesi 2'nci, İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü 3'üncü ve...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin