24.07.2021

HABER ÖZETI

  • Sağlanan desteklerle sekiz tasarım ve beceri merkezi oluşturulduğunu belirten Vali Epcim, Gençlik ve Spor Bakanlığı'mızın dört tane sivil toplum kuruluşumuzu ciddi düzeyde desteklediği kaynaklar aldık.

  • Açılışta konuşan Vali Epcim, Bayburt'ta eğitim alt yapısının geliştirilmesine yönelik önemli çalışmalar gerçekleştirildiğini söyledi.

  • Açılışın ardından Vali Epcim, kütüphanede incelemelerde bulunarak İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Karakaşoğlu'ndan bilgi aldı.

  • Bayburt'un bu noktada şanslı iller arasında olduğuna dikkat çeken Vali Epcim, şöyle devam etti: Bayburt büyük bir üniversiteye sahip.

24/06/21 09:28

“İlim Kitap Kahve” merkezi açıldı

Vali Cüneyt Epcim, İlim Yayma Cemiyeti Bayburt Şubesi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında hayata geçirilen "İlim Kitap Kahve" merkezinin açılışına katıldı. Açılışta konuşan Vali Epcim, Bayburt'ta çeşitli kurumlar tarafından...

Istanbulhaber ·

Vali Epcim, z kütüphane ve okçuluk atölyesi açılışına katıldı

Vali Cüneyt Epcim, Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde oluşturulan z kütüphane açılışına katıldı. Açılışta konuşan Vali Epcim, Bayburt'ta eğitim alt yapısının geliştirilmesine yönelik önemli çalışmalar gerçekleştirildiğini söyledi. Bu sürecin bir parçası olarak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin