08.05.2021

HABER ÖZETI

  • Aşı sırası gelip de olmayan vatandaşları ikna etmek amacı ile arıyoruz Aşı sırası gelip olmayan vatandaşları aradıklarını belirten Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr.

  • Cenker Ateş, Günlük en az 200 kişiyi arama potansiyeli var her bir personelin.Bazıvatandaşlar, nerede aşı olacaklarını ve nasıl randevu alacaklarını bilmiyor olabiliyorlar bu konuda da bilgilendirme yapıyoruz.

  • Aşı ikna ekibi sayesinde ikna oldum İkna timinin evine gelerek korona virüs aşısı yaptığı 73 yaşındaki Şaban Ertekin, İkna olmamıştım, olamamıştım.

  • Aşı olmak isteyen vatandaşlara da profesyonel sağlık ekibi ile birlikle aşılarını yapan ekipler 15 dakika boyunca aşı olan vatandaşın yanında kalarak durumunu gözlemliyor.

22/04/21 14:55

İkna timi aşı hizmetini vatandaşın ayağına getirdi

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde kurulan aşı ikna timleri, aşı sırası gelip de olmayan vatandaşların evlerini tek tek ziyaret edip, aşı hakkında bilgi veriyor. Ekiplerin verdiği bilgi karşısında ikna olan vatandaşların aşıları anında evlerinde yapılıyor. Konu hakkında...

Istanbulhaber ·

Antalya’da sağlık çalışanları aşı olmak istemeyen vatandaşları böyle ikna ediyor

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü, aşı sırası gelmesine rağmen aşı olmak istemeyen vatandaşlar için 35 kişiden oluşan ikna timi kurdu. Merkezden telefon ile aşı olmak istemeyen vatandaşlara ulaşan ekipler, ikna etmek için mücadele ediyorlar. Konu ile ilgili konuşan Antalya İl...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin