20.01.2022

  • Kaygın, yaklaşık 6 yıldır da Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii A.Ş. (TÜRASAŞ) basın yayın ve halkla ilişkiler departmanında tasarımcı olarak çalışıyor.

  • İş yerinde iletişim konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadığını anlatan 28 yaşındaki Kaygın, Ben doğuştan işitme engelliyim, Anadolu Üniversitesi içindeki İÇEM'de eğitim aldım.

  • Hedefinin Avrupa şampiyonluğu olduğunu ifade eden Kaygın, herkesin yapmasını önerdiği sporun zihin açtığını ve çok fazla faydası olduğunu şu sözlerle aktardı: Sporun da faydası var.

  • Herkes spor yapsın, ben engelliyim diye düşünmesin Badmintonda Türkiye şampiyonlukları olduğunu belirten milli sporcu Kaygın, hiç üşenmeden her gün antrenman yaptığını söyledi.

03/12/21 13:15

İşitme engeli ona engel olamadı

Grafik tasarımcı ve aynı zamanda milli badmintoncu Nalan Kaygın, işitme engeline olan önyargılara rağmen günlük hayatında iletişim konusunda sıkıntı çekmediğini belirterek, "Engel, hiçbir zaman engel değildir, herkes ne olursa olsun her şeyi çok isteyerek başarabilir" dedi. Eskişehir'de...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin