15.05.2021

HABER ÖZETI

  • İçişleri Bakanlığı, Malatya Yeşilyurt Belediyesi'ndeki iddialara ilişkin Bakanlığımızın onayı ile müfettiş görevlendirilerek soruşturma başlatılmıştır.

  • Soruşturmada ilgili vali yardımcısı ile Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü ve 2 kamu görevlisi görevden uzaklaştırılmıştır açıklamasında bulundu.

16/04/21 16:47

İçişleri Bakanlığı'ndan Yeşilyurt Belediyesi'ndeki iddialara ilişkin soruşturma

İçişleri Bakanlığı: (Malatya Yeşilyurt Belediyesi'ndeki iddialar) Bakanlığımızın onayı ile müfettiş görevlendirilerek soruşturma başlatılmıştır. Soruşturmada ilgili vali yardımcısı ile Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü ve 2 kamu görevlisi görevden uzaklaştırılmıştır.

Türkiye Gazetesi ·

İçişleri Bakanlığı, Malatya Yeşilyurt Belediyesi’ndeki iddialara ilişkin "Bakanlığımızın onayı ile müfettiş görevlendirilerek soruşturma başlatılmıştır. Soruşturmada ilgili vali yardımcısı ile Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü

İçişleri Bakanlığı, Malatya Yeşilyurt Belediyesi'ndeki iddialara ilişkin "Bakanlığımızın onayı ile müfettiş görevlendirilerek soruşturma başlatılmıştır. Soruşturmada ilgili vali yardımcısı ile Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü ve 2 kamu görevlisi görevden uzaklaştırılmıştır"...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin