15.05.2021

  • Ardından ilçe esnafıyla bir araya gelen Başkan Altay, AK Parti Derebucak İlçe Teşkilatında İlçe Başkanı Adem Sütçü ve partilileri selamlayarak çalışmalarında başlarılar diledi.

  • Derebucak bundan sonra turizmden de pay alacak İlçede devam eden cadde düzenleme çalışmasında incelemeler gerçekleştiren Başkan Altay, Kırsal desteklerimiz, yol çalışmalarımız, su ve kanalizasyon hizmetlerimiz devam ediyor.

  • Huğlu ve Üzümlü atık su arıtma tesisine kavuşuyor Başkan Altay, Derebucak ziyaretinin ardından Beyşehir'in Huğlu Mahallesi'ne geçerek, mahalleye kazandırılacak atık su arıtma tesisinin temelini attı.

  • Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa da, Başkanımıza ilçemiz hizmetleri noktasında gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.

20/03/21 14:30

Huğlu ve Üzümlü atık su arıtma tesislerinin temeli atıldı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Derebucak ilçesinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek Beyşehir'in Huğlu ve Üzümlü Mahallelerinde atık su arıtma tesislerinin temelini attı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ilçe ziyaretleri kapsamında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin