12.05.2021

  • Hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde bir yolcu treninin, Hulasnagla kontrolsüz demiryolu geçidinden geçmeye çalışan bir kamyon ve motosiklete çarpması sonucu en az 5 kişi hayatını kaybetti.

  • Ayrıca bölge yetkilileri, Bölge İdaresi'nin ölenlerin ailelerine 200 bin Hindistan Rupisi (INR) (2 bin 665 dolar) tutarında ikramiye ödemesi yapılacağını açıkladı.

  • Olayın ardından Shahjahanpur bölge ve Shahjahanpur Polis yetkilileri, kazanın yaşandığı geçidi ziyaret ederek kurtarma ve onarım çalışmalarını denetlerken, yaralıların kaldırıldığı hastaneleri de ziyaret ederek kazazedelerin durumunu hakkında bilgi aldı.

  • Olaya ilişkin soruşturma başlatıldığını aktaran Singh, Ön soruşturma, trenin araçlara çarptığı sırada geçidin açık olduğunu ortaya çıkardı.

22/04/21 13:53

Hindistan’da yolcu treni kamyona çarptı: en az 5 ölü

Hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde bir yolcu treninin, Hulasnagla kontrolsüz demiryolu geçidinden geçmeye çalışan bir kamyon ve motosiklete çarpması sonucu en az 5 kişi hayatını kaybetti. Hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde yer alan Shahjahanpur bölgesindeki Hulasnagla...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin