28.09.2021

HABER ÖZETI

  • urada Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Odyoloji Uzmanı Op.

  • Tuna Kenar, “74 yaşındaki kadın hastamız bize boğazda kuruluk, yutkunmada zorluk ve burunda kuruluk hissi ile başvurdu.

  • Son aylarda Hindistan’da korona virüs vakalarının artmasıyla bağışıklığı düşük kişilerde görülen ve ‘Kara mantar hastalığı’ olarak da bilinen bir hastalık olduğunu belirten Op.

  • “TÜM ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR EDERİM” Annesinin sağlığına kavuştuğu için hastaneye teşekkür eden Ömer Türkmen, “Annemin boğazındaki rahatsızlıktan dolayı Cerrahi Hastanesine getirdik.

15/07/21 11:19

Hindistan’ı da kasıp kavuran korkunç hastalıktan operasyonla kurtuldu

Antalya’da burunda gelişenkara mantarhastalığından dolayı son 2 yılda 3 kere ameliyat geçiren 74 yaşındaki Hanım Türkmen, yutkunma güçlüğü, burun tıkanıklığı ve kuruluk hissi şikayetleriyle, bünyesinde başarılı hekim kadrosu bulunduran Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ne başvurdu....

Türkiye Gazetesi ·

Son aylarda Hindistan’da daha sık görülen ve burunda gelişen “Kara mantar hastalığı”ndan başarılı operasyonla kurtuldu

Daha önce Antalya'da geçirdiği tekrarlayan burun mantarı ameliyatları sonrasında yutkunma güçlüğü, burun tıkanıklığı ve kuruluk hissi şikayetiyle Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'ne başvuran 74 yaşındaki hastaya, son dönemde Hindistan'da daha sık görülen ve "Kara mantar hastalığı"...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin