19.01.2022

HABER ÖZETI

  • Aydın Valiliğinde gerçekleştirilen etkinlikte projeleri kapsamında hibe almaya hak kazanan 17 vatandaş, sembolik olarak hazırlanan hibe çeklerini Aydın Valisi Hüseyin Aksoy'un elinden aldı.

  • İŞKUR Aydın İl Müdürü Rahmi Terzi ise, Devletimizin imkanlarını ilimizde engelli ve eski hükümlü kardeşlerimiz için seferber ediyoruz.

  • Bu kapsamda ilimizde yapılan çalışmalar sonrası İŞKUR Genel Müdürlüğünce onaylanan 17 projemize bugün desteklerini vereceğiz.

  • Hibe programı kapsamında proje başvuru tarihlerinin de uzatıldığını hatırlatan Terzi, Proje başvurularımız 3 Aralık itibariyle son eriyordu ancak bu süre 17 Aralık'a kadar uzatıldı.

02/12/21 14:57

Hibe çeklerini Vali Aksoy’un elinden aldılar

Aydın'da Engelli ve Eski Hükümlülerin Kendi İşini Kurmalarına Yönelik Projeler kapsamında 17 engelli ve eski hükümlüye toplam 957 bin TL hibe desteği verildi. İŞKUR Aydın İl Müdürlüğü tarafından engelli ve eski hükümlü bireylerin kendi işlerini kurmaları kapsamında projeleri...

Istanbulhaber ·

Çalışma ve İş Kurumundan engelli ve eski hükümlülere proje desteği

Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kamil Uçan, kendi işini kurmak isteyen engelli ve eski hükümlülerin işe uyumlarını ve istihdamlarını sağlayacak projelere karşılıksız hibe desteğinin devam ettiğini belirtti. Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kamil Uçan, Engelli ve Eski...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin