12.08.2022

HABER ÖZETI

  • Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir temizlik çalışmalarının yapıldığı Kazımpaşa Caddesi'nde incelemelerde bulunarak ilgililerden bilgiler aldı.

  • Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) ekipleri de su baskını yaşanan binalarda tahliye çalışması gerçekleştirdi.

  • SAMSUN (AA) - İlçede akşam dolunun ardından etkili olan sağanak nedeniyle yollarda su ve çamur birikintileri oluştu, bir tekstil atölyesinin ve bazı binaların bodrum katlarını su bastı.

  • Başkan Özdemir ve Havza Kaymakamı Cengiz Nayman su baskını yaşanan tekstil atölyesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

22/06/22 23:22

Havza’da dolu ve sağanak

Samsun'un Havza ilçesinde dolu ve sağanak etkili oldu. İlçede dolu yağışının ardından etkili olan sağanak nedeniyle yollarda su ve çamur birikintileri oluştu, vatandaşlar iş yerlerine ve çatı altlarına sığındı. Dolu yağışının ardından başlayan sağanak yağmur nedeni ile...

Istanbulhaber ·

Samsun'da sağanak ve dolu etkili oldu

SAMSUN (AA) - İlçede akşam dolunun ardından etkili olan sağanak nedeniyle yollarda su ve çamur birikintileri oluştu, bir tekstil atölyesinin ve bazı binaların bodrum katlarını su bastı. Yağış nedeniyle Kazımpaşa Caddesi'nde kaldırımın bir bölümü çöktü. Kaldırımın bu kısmı...

Haber Zamani ·

Samsun'da sağanak ve dolu etkili oldu

Haber Zamani

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin